Kdo je Ele Pele

Všechny krásné věci se rodí s láskou. Ele Pele se navíc narodilo s velikou chutí a odhodláním přinést na stereotypní český trh šperky, které jsou svěží, inspirující, plné energie a které Vás pokaždé překvapí.

“Chceme Vás bavit, protože nás to také baví.”
Jana Machačná 

Zakladatelkou úspěšné značky Ele Pele je designérka a matka dvou synů Jana Machačná. Ta pochází z Jablonce nad Nisou, z kraje, kde se šperkařství “vlévá do krve” už od narození. Její kreativní směřování ji tak dovedlo ke studiu na místní umělecké škole a ke spolupráci se značkou Marks and Spencer, pro kterou navrhovala bižuterní kolekce.

Po narození prvního syna designérka propadla kouzlu minerálních kamenů. Zároveň zjistila, že na českém trhu nenajde nic, co by odpovídalo jejím představám o moderním a přitom cenově dostupném minerálním šperku.

Nezůstalo však jen u kolekce náramků z přírodních kamenů, ba naopak se Ele Pele výrazně rozrostlo. Na ruční výrobě se již podílí tým úžasných a kreativních žen, které každý den přicházejí s novými nápady v duchu myšlenky, že se značkou Ele Pele se nikdy nudit nebudete.

Ruku v ruce se svou autorskou tvorbou se však Jana chtěla podělit o tu obohacující zkušenost a relaxaci, která doprovází tvorbu šperků, chtěla svým zákaznicím dopřát prostor, kde se mohou i ony samy kreativně “vyřádit”, prostor, kde se všichni inspirují navzájem.

Na pravidelně pořádaných workshopech, které se již staly kultovní akcí, si tak mohou zákaznice i zákazníci vyrobit svůj vlastní šperk nebo si zakoupit autorský originál Ele Pele. Zrovna tak výtvory zákaznic a jejich energie obohacují Janu i celý její tým a zároveň posouvají značku Ele Pele zase o kus dál. Energetický kruh se tak krásně uzavírá.

“Věřím ve vzájemnou inspiraci, v sílu týmu a v to, že s námi zažijete zábavu každý den.”
Jana Machačná

Přihlašte se k odběru novinek

Mějte přehled o novinkách z naší dílny. Posíláme nové designy a jiné informace 1x za měsíc